O mně

Jsem poutníkem na cestě domů. Na cestě k Bohu.

Terapií (regenerací) a koučováním (rozvojem osobnosti a duše) se zabývám už pomalu 25 let. Neustále dále hledám, studuju, a ověřuju konkrétní metody, které vedou ke zdraví, radosti a vnitřnímu pokoji. Zkoumám „ovoce“, které nesou. Protože pro mne je základem rozlišování skutečnost, že je „poznáte po ovoci“.

Hledám v metodách klasické psychologie a medicíny i v metodách alternativních; prosím o dar rozlišování duchů při studiu náboženských, filozofických i ezoterních textů a postupů.

U metod, které používám, se snažím postupně dohledat dostupné klinické testy a studie, názory a zkušenosti laiků a klientů, zkušenosti odborníků, a porovnávám je se zkušenostmi z mé vlastní praxe. Vyhodnocuju, jakou mají efektivitu a hlavně jestli nesou dobré ovoce. Ovoce ducha.

Pracuji ve své Poradně pro regeneraci a rozvoj osobnosti, abych mohla své znalosti a zkušenosti předat také druhým, uplatnit je na cestě z jejich ne-moci ke zdraví, lásce a radosti. Na webu publikuju texty svoje nebo i od jiných autorů, kteří už přede mnou dobře vystihli skutečnosti, které se snažím zprostředkovat.

Zastávám názor, že pokud máte k dispozici pouze kladivo – tak každý problém je  hřebíkem. Proto používám hodně metod a uplatňuju spoustu stezek, které vedou ke zdraví, lásce a štěstí. V konkrétním případě pak použiju ten přístup, který bude pro danou záležitost nejvíce efektivní.

Jsem plně přesvědčená o tom, že dovedné myšlenky a jednání přibližují k lásce, zdraví, radosti a životní či zdravotní problémy umenšují, kdežto ty nedovedné vedou ke strachu, bolesti a trápení rozličného rázu. Hledám to, co je dovedné a zaslouží si být poznáno a prožíváno; a také to, co je nedovedné, čemu je dobré se vyhnout. V myšlenkách, slovech i skutcích. V rozličných životních situacích. Prostě v každodenním shonu.

Výsledky svého hledání nabízím těm, kteří mají zájem. Nejenom poutníkům po duchovní cestě, ale také těm, kteří někde ztratili svou moc. Vyměnili ji za ne-moc.

Chci Vám říct, že jsem našla cesty, které vedou k radosti, zdraví a pokoji a chci se o ně podělit. Jistě, musíte být ochotní vynaložit úsilí. Změnit návyky; počítat s tím, že jsme jen lidé. Že čas je omezený a musíme si vybrat to, čemu se budeme věnovat. Že když zakopneme a spadneme, musíme zase co nejrychleji vstát a jít dál – místo sebelítosti a proklínání okolností. Že život se nejeví vždy spravedlivý…Ale přesto všechno mohu svědčit, že lze jít po dobrých cestách k dobrým cílům a zažívat při tom lásku, radost a vnitřní klid . Nebo se jim alespoň tak, jak je dáno  našimi možnostmi a schopnostmi přibližovat 🙂

Jsem vdaná, mám dvě úžasné děti. Dceru a syna. A také už 3 roztomilá vnoučata:                dvě vnučky a vnoučka.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..