Reference

Můj vztah byl na odpis, když jsem na internetu narazil na stránky paní Pražanové. To, že jsem ji kontaktoval vedlo v mém životě k diametrálním změnám. Velice rychle dokázala rozpoznat, co dělám špatně a naučila mne jak na to. Což způsobilo to, že má žena zaregistrovala změny a náš vztah získal zase naději a postupně se dal do pořádku.           Moc děkuji.     Pavel V. (45 let)

Paní Pražanová dělá  svoji práci naprosto skvěle! Pomohla mi, když se mi zhroutil celý svět a moje bolest přebila naprosto všechno. Jednak zasáhla v akutní krizi, kdy všechno bylo zlé a černé a potom jsme spolu  postupně rozmotali všechny uzly toho, co vedlo k problémům v mém vztahu. Naučila mne, jak žít více v pohodě a zbytečně se nestresovat. Šimon B. (25 let)

KOMPLEXNÍ REGENERACE A ROZVOJ. Paní Pražanová je třetí terapeutka, která se mnou pracovala a její způsob práce je velmi odlišný. A to nejen velmi osobním a laskavým přístupem, což je pro mne velmi důležité, ukazuji-li někomu celou duši.

Nejvíce oceňuji celistvost teraupetických metod. V momentě, kdy jsem si na individuální terapii řešila téma, které na mne bylo příliš náročné, podpořila mi zpracování problému Bachovými bylinnými esencemi. Pro „kontrolu“ či odhalení podstaty problému jsem měla možnost sestavit si konstelaci v pro mne již známém prostředí a pod vedením terapeutky, které plně důvěřuji. Konstelace se pro mne staly něčím čarokrásným a ráda se zúčastňuji i coby „herec“. Velmi si vážím i toho, že jsem až v Bánově zjistila, že z individuální terapie nemusím odcházet s migrénou, což bylo mé prožívání při předešlých zkušenostech.  Naopak, bylo-li mi po fyzické stránce špatně, paní terapeutka mi ulevila jen tím, že se mne dotýkala, což bylo do té doby pro mne nepředstavitelné.

Ovšem pro mne třešničkou na dortu jsou její semináře Transformace vědomí, které nedávno otevřela.

Paní Pražanová mi změnila způsob myšlení  a tím život.

Děkuji!

Lenka Z. (30let)

SYSTEMICKÉ KONSTELACE. Konstelačního semináře jsem se zúčastnila poprvé, proto pro mne byla naprosto nečekaná až ohromující úžasná síla a hloubka této metody. Moje vlastní konstelační zakázka vynesla na světlo souvislosti k záležitostem, u kterých jsem vůbec netušila, že by mne mohly nějak ovlivňovat a působit v mém životě. Konstelační pohled mi přinesl uvědomění toho, co způsobuje nepohodu v mém životě. Pomocí provedené harmonizace rodinného systému se jako vedlejší efekt konstelace vytratil problém s emocí, kterou jsem dlouhodobě nezvládala. Ukázalo se, že byla převzatá z rodu. Tímto konstelace doporučuji všem, kteří si potřebují vyřešit nějaké problémy, anebo i těm, kteří se chtějí lépe poznat, aby se mohli v životě či v práci posunout dál.   Veronika V.

Před časem se můj zivot zastavil a já se psychicky zhroutila. Psychiatr mi nasadil antidepresiva a doporučil psychologickou poradnu, kde jsem strávila spoustu hodin, ale neviděla jsem žádný výsledek, žádný pokrok dopředu. Takže jsem začala brouzdat po netu, co budu dělat dál, kdo mi pomůže. Našla jsem tam spoustu odkazů, ale paní Pražanová se mi líbila nejvíc. Objednala jsem se a nelitovala. Na první pohled příjemná, usměvavá paní. Konečně jsem cítila, že mi někdo rozumí, stojí pri mně, cítí se mnou, podporuje mě a slova „to zvládneme“ byly balzám pro mou duši. Velmi mi pomohla, ukázala jakou cestou se vydat, co dělám špatně, na čem zapracovat. Vždy jsem se tam cítila dobře, posílila mi i sebevědomí, víc si věřím. Já jsem z toho nejhoršího už venku, cítím se dobře, ale určitě se jednou za čas ráda zastavím u paní Pražanové. Odcházím vždy s dobrou náladou a úsměvem na tváři.   Renata M.

Paní Pražanová doprovází při řešení problému s respektem k potřebám a přesvědčení klienta. Její praktický přístup je velmi povzbuzující a motivující. Nasměruje klienta k řešení s přirozenou podporou v krocích, které k němu vedou. Naše konzultace probíhají prostřednictvím Skype, protože žiju v cizině.  Anna H.

SYSTEMICKÉ KONSTELACE. Zúčastnila jsem se konstelačního semináře s tématem Hojnost a prosperita. Již při úvodní relaxaci ze mě spadly starosti všedních dnů a následující meditace mě naladila na tu správnou notu. Samotné konstelace pro mne byly naprosto novým a hlubokým zážitkem. Zjistila jsem přímo na probíhajících konstelacích, že problémy, které nás v životě potkávají, mohou být zakořeněny někde hluboko v našem rodinném systému a pokud nejsou řešeny, způsobují vážné problémy. Konstelace tyto problémy vynesly na povrch a zviditelnily k řešení, kde prvním krokem bylo obnovení zamrzlého toku lásky a přijetí vyloučeného ze systému. Samotná metoda spolu s jemným a citlivým provázením konstelářky pro mě připravily dechberoucí zážitek. Určitě se na další  semináře těším a zároveň jej doporučuji všem, kteří potřebují ve svém životě něco změnit. Petra V.

Začal jsem navštěvovat paní Pražanovou kvůli problémům s ovládáním emocí. Nechtěl jsem to řešit klasickou cestou (tzn. psycholog nebo psychiatr). Teď se cítím výborně, paní Pražanová mě naučila mít sám sebe rád a hlavně mě naučila odpustit sobě a lidem, kteří na mě měli v životě nějaký vliv. Díky tomu jsem získal vnitřní klid, po kterém jsem tak toužil. Můžu říct, že i díky tomu jsem konečně (po několika neúspěšných pokusech) přestal kouřit, bez nějakých extrémních vedlejších účinků. Paní Pražanová je velmi příjemná žena ze které vyzařuje vnitřní klid. Můžu opravdu jen doporučit. R.M.

Navštívil jsem Ing. Pražanovou se zdravotními problémy, které se týkaly žaludku a s tím souvisejícími dalšími problémy, které se vázaly na stresové působení. Po asi 2 hodinovém sezení u paní Pražanové jsem odcházel naprosto uvolněný, klidný, a kolem žaludku jsem necítil žádné křeče ani bolesti. Postupně den ode dne se zlepšovaly i ty související problémy a dnes je všechno úplně v pořádku. Návštěvu u paní Pražanové vám všem doporučuji.  Jan H.

Vypadávání vlasů byl důvod, proč jsem vyhledala pomoc u paní Pražanové. Kineziologie byla metoda, se kterou jsem se doposud nesetkala, proto obavy byly přirozeně na místě. Byly ovšem zbytečné. Profesionální přístup, ale i klidný a příjemný hlas paní terapeutky mě přesvědčil, že jsem na správném místě. Vypadávání vlasů zmizelo, a navíc se mi určitě trošku „vyčistila“ duše. Moc děkuju. Návštěvu u paní Ing. Pražanové mohu jen a jen doporučit. Soňa O.

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..