SEMINÁŘ VNITŘNÍ SVĚTY

Šamanská cesta do dolního světa, do horního světa, nalezení svého silového místa, setkání se silovým zvířetem, nalezení vnitřního učitele a průvodce.

šamanVnitřní duchovní světy

Jsou transcendentní vnitřní reality, kde každý svět má mnoho dalších úrovní. Jsou to světy, ve kterých sídlí duchovní průvodci – archetypální, transpersonální síly, které jsou nám ochotny pomáhat – pokud k nim přistupujeme s náležitou úctou a pokorou.

Šamanská cesta

Šamanská cesta je velké emoční a duševní dobrodružství. Pokud chcete, můžete při ní objevit důležité aspekty sebe sama. Každý z nás při ní může vstoupit do přímého kontaktu s tím VELKÝM, co nás přesahuje. Je prověřená věky a zkušenostmi všech šamanů, mystiků, vizionářů, kteří tohoto nástroje používali ve prospěch veškerenstva. Používali ve prospěch, protože každý člověk, který se dostane za hranici přízemního, a za hranici hříchu, si byl už teda vědom, že všechno co vyšle – se mu vrátí.

Pokud vyšle užitek – vrátí se mu užitek. Pokud vyšle škodu, vrátí se mu škoda. No a kdo to nerespektoval, tak si to prostě odžil (i dnes odžije) se vším všudy. I když tomu třeba neporozumí – proč zrovna já, když jsem v podstatě dobrý člověk… Většinou tu totiž nastoupí časová prodleva.

Pozn.: Kdo tento text čte, už určitě dobře ví, že to funguje i při běžném vědomí – když vyšlu nenávist a zlobu, vrátí se mi nenávist a zloba. Moje vlastní, která cestou nabalila stejné i od ostatních, které potkala. Pokud vyšlu pohrdání nebo posměch, zase se mi vrátí a rozmnoží moje vlastní pohrdání či posměch. Proto posílejme jenom lásku a všechno dobré – i svým „ne-přátelům“, i k těm, kteří nám ublížili, protože povětšinou „nevědí, co činí“…Všichni jsme jedno – já jsem TY a ty jsi JÁ…Ublížím-li Tobě, ubližuju sobě.

V podstatě tu jde o pradávnou formu meditace, která vám umožní okamžitý přístup ke změněnému stavu vědomí, ve kterém lze komunikovat s mocnými archetypálními silami, dřímajícími ve vašem podvědomí.

Šamanizmus není náboženství, ani není v konfliktu s žádnou existující soudobou náboženskou tradicí Je to metoda, která vám může obohatit život do rozměrů, které lze jen tušit, která vám umožní procítit sepětí s přírodou, s Vesmírem, se vším co je a co existuje.

Pokud si chcete rozšířit obzory poznání a vědomí – těším se na Vás 🙂

Rozpis seminářů najdete v nabídce Kalendář akcí

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..