Seminář MÉ IDEÁLNÍ JÁ

Kdo jsem a kam směřuji… Kdo skutečně jsem v tuto chvíli, kde se nacházím; kým bych se chtěl stát, kam bych se chtěl posunout… Co vůbec chci, jaké je mé životní poslání… Je to, co chci dovedné? Pokud není, jak to upravit, aby bylo, aby mi to víc nevzalo, než přineslo…Jak nastavit své cíle, plány, vize ve prospěch svůj a ve prospěch celého veškerenstva? Toto je podstata semináře MÉ IDEÁLNÍ JÁ.

kdo jsemJedná se o druhý seminář z cyklu zážitkových seminářů. Více v příspěvku: CYKLUS SEMINÁŘŮ Transformace VĚDOMÍ, transformace BYTÍ

Poznat sám sebe je startovní čarou v jakékoli práci na sobě. Jak při regeneraci – při odstraňování emočních, fyzických, či mentálních bloků, bránících žít zdravým životem. Tak při rozvoji člověka směrem, který ho bude uspokojovat, který mu přinese naplněný a smysluplný život.

Tady v tomto místě bývá často zakopaný pes. Mnoho lidí neví, co by jim přineslo do života více pohody, radosti, štěstí. Nebo když to i ví, tak neví, jak na to; jak to získat, jak toho dosáhnout. A od toho jsou tu moje semináře. Zjistit, co vlastně chci, ověřit si, jestli je právě toto pro mne to pravé ořechové, jestli opravdu toto zvýší kvalitu mého života. No a v neposlední řadě se naučit, jakým dovedným způsobem zdolat překážky stojící v cestě a jakým způsobem stanoveného cíle dosáhnout.

Použijeme šamanské techniky, naučíme se další techniku pro komunikaci se svým podvědomím, systemické techniky, klasické analytické metody pro práci s běžným vědomím a získáte spoustu dalších nástrojů, které vám pomohou k transformaci bytí, skrze transformaci vědomí 🙂

Rozpis seminářů naleznete v nabídce Kalendář akcí.  Aktuálně vypsané semináře jsou v kalendáři na této stránce, v záložce Seznam.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..