NOVOROČNÍ PŘÁNÍ

MOJI MILÍ.

Ať se Vám daří rozlišovat mezi dovedným myšlením a jednáním, vedoucím k harmonii těla a ducha, k dobru Vašemu i k dobru celého veškerenstva. A mezi myšlením a jednáním nedovedným, vedoucím ke strádání až utrpení různého rázu a intenzity.

přání

 

 

Ať se potkáváte dnes a denně s láskou, úspěchem, hojností, s Božím požehnáním.

 

 

S láskou, mezi jejíž základní atributy patří přijetí sebe a bližního svého se vším, co si se sebou neseme – se všemi klady i zápory. Se skutky lásky přijímanými i poskytovanými, s laskavostí, se schopností odpouštět, s dobrou vůlí.

S úspěchem, který znamená vytvářet si potřebné věci v pravý čas, pomáhat druhým, milovat a respektovat sebe i ostatní. Který také znamená růst a učit se ze svých zkušeností, přeměňovat staré nedovedné zvyky a negativní přesvědčení, uvolňovat strach, dělat to, co vás baví, a rozvinout nebo objevit svá zvláštní nadání, své hřivny.

S hojností, která představuje mít všechno, co potřebujete pro šťastný a spokojený život,  pro regeneraci sil, pro svůj rozvoj. Zdroje jako jsou inspirace, čas, společenství, energie, víra v sebe sama…Hojnost, to není nějaký oslňující životní styl, který má jenom působit na okolí, ale který ve skutečnosti nepodporuje Váš růst. Bohatství je stav, kdy máte to pravé množství prostředků na naplnění svého životního poslání. Tehdy jste bohatí. Důležité je mít dost peněz či majetku na dílo, které jste sem přišli udělat, ale nevlastnit zbytečně moc, aby vás to nerozptylovalo a neodvádělo od vašeho poslání.

To Vám z celého srdce přeju (nejen) do roku 2014.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..